UB3C-1R1F8
MFR.Part #
UB3C-1R1F8
JLCPCB Part #
C3203627
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS