UAL25-750RF8
MFR.Part #
UAL25-750RF8
JLCPCB Part #
C5814758
Description
25W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS