S5-100RF2
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S5-100RF2
JLCPCB Part #
C4287949
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS