PCR1206-4R7J1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PCR1206-4R7J1
JLCPCB Part #
C3994578
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS