PFC10-620RF1
MFR.Part #
PFC10-620RF1
JLCPCB Part #
C4244802
Description
-55℃~+155℃ 25W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS