PF2203-1R1F1
MFR.Part #
PF2203-1R1F1
JLCPCB Part #
C3415959
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS