PFC10-1K5F1
MFR.Part #
PFC10-1K5F1
JLCPCB Part #
C4079441
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS