PFC10-15KF1
MFR.Part #
PFC10-15KF1
JLCPCB Part #
C4331185
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS