UAL5-20RF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL5-20RF8
JLCPCB Part #
C6006625
Package
Plugin
Description
20Ω 7.5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS