PFC10-1K3F1
MFR.Part #
PFC10-1K3F1
JLCPCB Part #
C3951226
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS