S5-6K81F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S5-6K81F8
JLCPCB Part #
C3949474
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 4W 6.81kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS