PF2205-240RF1
MFR.Part #
PF2205-240RF1
JLCPCB Part #
C3512419
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS