PF2205-250RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2205-250RF1
JLCPCB Part #
C3474443
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 250Ω 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS