Y09261R00000Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y09261R00000Q0L
JLCPCB Part #
C1489881
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors