SM15-100RB
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
SM15-100RB
JLCPCB Part #
C3364578
Package
Plugin,D4.7xL9.5mm
Description
-55℃~+145℃ 100Ω 175mW Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS