PF2203-6R8F1
MFR.Part #
PF2203-6R8F1
JLCPCB Part #
C3448587
Description
-55℃~+155℃ 35W 6.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS