PFS35-0R075J1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PFS35-0R075J1
JLCPCB Part #
C4156049
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 35W 75mΩ Thin Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS