PF2203-1R8F1
MFR.Part #
PF2203-1R8F1
JLCPCB Part #
C3522775
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS