PF1262-5R1F1
MFR.Part #
PF1262-5R1F1
JLCPCB Part #
C3484829
Description
-55℃~+175℃ 20W 5.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS