PF1262-36KF1
MFR.Part #
PF1262-36KF1
JLCPCB Part #
C3486549
Description
-55℃~+175℃ 20W 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS