PF1262-18RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF1262-18RF1
JLCPCB Part #
C3539560
Package
TO-126
Description
-55℃~+175℃ 18Ω 20W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS