PF1262-3R6F1
MFR.Part #
PF1262-3R6F1
JLCPCB Part #
C3561180
Description
-55℃~+175℃ 20W 3.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS