PF1262-20KF1
MFR.Part #
PF1262-20KF1
JLCPCB Part #
C7327459
Description
-55℃~+175℃ 20W 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS