PF2272-20RJ1
MFR.Part #
PF2272-20RJ1
JLCPCB Part #
C7327474
Description
200W 20Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-4 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS