PCS-0R0033D1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PCS-0R0033D1
JLCPCB Part #
C3203451
Package
Plugin
Description
3.3mΩ 40W Current Sense Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS