PCS-0R033D1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PCS-0R033D1
JLCPCB Part #
C3203204
Package
Plugin
Description
33mΩ 40W Current Sense Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS