PFS35-0R5F1
MFR.Part #
PFS35-0R5F1
JLCPCB Part #
C4073365
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 35W 500mΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS