PCR0805-4R7F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PCR0805-4R7F1
JLCPCB Part #
C6356987
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS