PF2203-15KF1
MFR.Part #
PF2203-15KF1
JLCPCB Part #
C3354674
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS