S2-150RJ8
MFR.Part #
S2-150RJ8
JLCPCB Part #
C3917891
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS