FPR2A-0R075F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FPR2A-0R075F1
JLCPCB Part #
C3468146
Package
TO-218
Description
-40℃~+130℃ 30W 75mΩ ±1% ±50ppm/℃ TO-218 Through Hole Resistors ROHS