CAR0603-10KB2
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CAR0603-10KB2
JLCPCB Part #
C4199414
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS