PF2472-3R9F1
MFR.Part #
PF2472-3R9F1
JLCPCB Part #
C3550480
Description
-55℃~+155℃ 100W 3.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS