PF2472-220RF1
MFR.Part #
PF2472-220RF1
JLCPCB Part #
C3389323
Description
-55℃~+155℃ 100W 220Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS