RPA20-2405SAW/N-HC
Extended
MFR.Part #
RPA20-2405SAW/N-HC
JLCPCB Part #
C6200767
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 20W 4A 5V 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS