THN 20-4813WI
MFR.Part #
THN 20-4813WI
JLCPCB Part #
C5797359
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 1.5kV 15V 18V~75V 20W 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS