RPA20-2415SAW/N-HC
MFR.Part #
RPA20-2415SAW/N-HC
JLCPCB Part #
C6417223
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.33A 1.6kV 15V 20W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS