R0.25D-3.305/H
MFR.Part #
R0.25D-3.305/H
JLCPCB Part #
C5853440
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
2 250mW 25mA 3V~3.6V 3kV 5V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS