WRD24D24-10W
MFR.Part #
WRD24D24-10W
JLCPCB Part #
C7414337
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 18V~36V 1kV 2 208mA 24V 83% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS