RP10-4815DE-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-4815DE-HC
JLCPCB Part #
C6277282
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.6kV 10W 15V 2 333mA 36V~75V 84% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS