EC4BU-05D15T
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC4BU-05D15T
JLCPCB Part #
C7179181
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 4.7V~9V 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS