AM20EW-11012S-NZ
MFR.Part #
AM20EW-11012S-NZ
JLCPCB Part #
C5561260
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.667A 12V 20W 40V~160V 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS