RNM-123.3S/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RNM-123.3S/H
JLCPCB Part #
C6195968
Package
DIP,8.3x8.3mm
Description
1 10.8V~13.2V 1W 2kV 3.3V 303mA 75% DIP,8.3x8.3mm Isolated Power Modules ROHS