RNM-053.3S/HP
MFR.Part #
RNM-053.3S/HP
JLCPCB Part #
C5889448
Package
DIP,8.3x8.3mm
Description
1 1W 2kV 3.3V 303mA 4.5V~5.5V 75% DIP,8.3x8.3mm Isolated Power Modules ROHS