RAC04-12SA
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC04-12SA
JLCPCB Part #
C5842188
Package
DIP,36.7x27mm
Description
1 12V 333mA 4W 90VAC~264VAC DIP,36.7x27mm AC-DC Power Modules ROHS