RM-123.3S/H
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RM-123.3S/H
JLCPCB Part #
C5725586
Package
SIP,11.5x6mm
Description
1 10.8V~13.2V 250mW 2kV 3.3V 70% 76mA SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS