REC3-123.3SRW/H2/C
Extended
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H2/C
JLCPCB Part #
C5722014
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 2kV 3.3V 3W 76% 900mA 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS