REC3-123.3SRW/H4/C
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H4/C
JLCPCB Part #
C6966528
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.3V 3W 4kV 76% 900mA 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS