R15P215S/P/X2/R6.4
MFR.Part #
R15P215S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C6373107
Package
DIP,19.5x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 132mA 15V 2W 6.4kV 88% DIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS