R0.25S-3.33.3/P-R
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R0.25S-3.33.3/P-R
Description
-40°C ~ 100°C 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 1 kV 250 mW 3.3V 3.6V 3V 60 ~ 70% 76mA 8-SMD Module, 5 Leads ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS